Viljandi koostöögrupp

Viljandi koostöögrupp alustas koolitustega kevadel 2016 ning tegevustega sügisel 2016. Tegevused toimuvad kuni sügis 2018. Kahe aasta peale on Viljandi Koostöögrupi toetussumma 287 862 eurot.

Viljandi koostöögruppi juhib Viljandi linn. Kontaktisikuks on Vilja Volmer, vilja.volmer@viljandi.ee

Viljandi Koostöögruppi kuuluvad veel:

  • Abja vald - kontaktisikuks Maie Bratka, maie@abja.ee
  • Halliste vald - kontaktisikuks Deily Tatar, kaarlirahvamaja@gmail.com
  • Karksi vald - kontaktisikuks Illika Orav, illika.orav@karksi.ee
  • Kõpu vald - kontaktisikuks Kadri Linder, kadrilinder@gmail.com
  • Mõisaküla linn - kontaktisikuks Kaja Õigus, kaja.oigus@gmail.com
  • Saarde vald - kontaktisikuks Merike Maidle, merike.maidle@saarde.ee
  • Tarvastu vald - kontaktisikuks Maive Feldmann, maive.feldmann@tarvastu.ee
  • Viljandi vald - kontaktisikuks Anne Freimuth, anne.freimuth@viljandivald.ee

Viljandi Koostöögrupp

Viljandi KTG - Abja vald, Halliste vald, Karksi vald, Kõpu vald, Mõisaküla linn, Saarde vald, Tarvastu vald, Viljandi linn ja Viljandi vald

Tegevuste toimumist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine" kirjeldatud tegevuste raames.