Põhja-Sakala Vallavolikogu koosseis

12.12.17

Volikogu koosseis

Nimi Telefon E-post Sünniaasta Haridus Parteiline kuuluvus Amet, komisjon
Siim Avi 550 7135 siim.avi@kopu.ee  1984 kõrg    
Jüri Hansen 517 9379 direktor@lahmuse.edu.ee 1956 kõrg Eesti Reformierakond haridus- ja kultuurikomisjoni esimees
Hermann Kalmus 553 2789 hermannkalmus@gmail.com 1976 kõrg Erakond Isamaa ja Res Publica Liit haridus- ja kultuurikomisjoni aseesimees
Kersten Kattai 5569 1714 kerstenkattai@gmail.com 1985 kõrg   eelarve- ja majanduskomisjoni aseesimees
Andrus Keerd 508 8207 Andrus.Keerd@neti.ee  1959 kõrg Eesti Konservatiivne Rahvaerakond  
Kuldar Kipper 505 9081 kuldarkipper@gmail.com 1976 kõrg    
Aare Kolk 516 7591 aare.kolk@mail.ee  1961 kesk-eri    
Lembit Kruuse 507 2056 lembit.kruuse@suure-jaani.ee  1960 kõrg Erakond Isamaa ja Res Publica Liit eelarve- ja majanduskomisjoni esimees
Tiit Kruusimäe 501 1888 tiit40@hotmail.com  1944 kesk-eri Eesti Reformierakond  
Taivo Lehesmets 506 8503 taivo.lehesmets@gmail.com 1957 kõrg    
Romeo Mukk 5650 9311 tire@hot.ee  1948 kesk-eri Eesti Reformierakond  
Arnold Pastak 507 7467 arnold@olustvere.edu.ee 1960 kõrg   volikogu esimees
Avo Põder 5148 8685 avo@vohma.ee 1964 kõrg   volikogu aseesimees
Anneli Siimussaar 5300 8485 anneli.siimussaar@gmail.com 1972 kõrg   sotsiaalkomisjoni esimees
Eve Soopa 5559 8988 evesoopa@gmail.com 1970 kesk-eri   sotsiaalkomisjoni aseesimees
Tambet Sova 514 8183 tambet.sova@gmail.com 1959 kõrg Eesti Sotsiaaldekokraatlik Erakond  
Jüri Sulg 511 0232 jsulg@hot.ee 1964 kõrg Eesti Reformierakond  
Sergei Vassiljev 5191 3293 suurejaaniunited@gmail.com 1973 kesk   piirkondliku arengu komisjoni esimees
Aino Viinapuu 528 1275 aino@joemaa.ee 1971 kõrg   piirkondliku arengu komisjoni aseesimees
Ago Vingissar 505 1303 prenton77@gmail.com 1966 kesk    
Kaiti Vindi 5661 5791 kaiti@vohmaelko.ee  1986 kesk