Kõpu vallas registreeritud ettevõtted

15.06.16

OÜ Betalux 
Taiksi, Supsi küla, Kõpu v, Viljandimaa 
Tegevusala: metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine 
Kontakt: Monica Eirand, Kalvi Heinpõld, 55602784 monicaeirand@hot.ee  

OÜ Camma 
Uue-Kulli, Punaküla, Kõpu v, Viljandimaa 
Tegevusala: maastiku hooldus, korrashoid, metsavarumine 
Kontakt: Kaimar Männigo, 5229472, kaimar@camma.eu   
www.camma.eu  

OÜ Dikmar 
Aratsaare, Vanaveski k, Kõpu v, Viljandimaa 
Tegevusala: ehituspuussepa ja tisleritoodete tootmine 
Kontakt: Urmas Vaine, 5164568, lahekaaru@hot.ee  

OÜ Eesti Meelelahutuse Agentuur 
Mäe tn 4, Kõpu, Viljandimaa 
Tegevusala: lõbustus- ja vabaajategevused 
Kontakt: Tõnu Vreimann, 524 4427, 433 8125, info@emagentuur.ee 
www.emagentuur.ee  

OÜ Ilmapõllu 
Ilmapõllu, Uia küla, Kõpu v., Viljandimaa 
Tegevusala: metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad 
Kontakt: Ilmar Lind, 5055573, ilmar.lind@mail.ee

 

OÜ Inter-Hus 
Punaküla, Kõpu v, Viljandimaa 
Tegevusala: 
Kontakt: 5027990, interhus@hotmail.com  

OÜ Junsi Puhkekeskus 
Junsi, Laane küla, Kõpu v, Viljandimaa 
Tegevusala: puhkeküla, puhkelaager 
Kontakt: Eve Vaigla, 5295270, junsi@junsi.ee 
www.junsi.ee  

OÜ Kõpu Kõrtsitalu 
Viljandi mnt 1, Kõpu, Viljandimaa 
Tegevusala: kodumajutus 
Kontakt: Tõnu Kiviloo, 5111099, tonu@kopu.ee  
www.lete.ee  

OÜ Kõpu PM 
Kõpu, Viljandimaa 
Tegevusala: piimakarjakasvatus, teravilja- ja kaunviljakasvatus, õlitaimeseemnekasvatus 
Kontakt: Tõnu Vreimann, 4396635, kopupm@hot.ee 

OÜ Kõpu Puit 
Punaküla, Kõpu v, Viljandimaa 
Tegevusala: küttepuude tootmine 
Kontakt: 5050522 

OÜ Lete Kaubandus 
Viljandi mnt 1, Kõpu, Viljandimaa 
Tegevusala: toidukaupade jaemüük 
Kontakt: Tõnu Kiviloo, 5111099, tonu@kopu.ee  

OÜ Miralda 
Tegevusala: maastiku hooldus ja korrashoid 
Kontakt: Hilja Rähn, 55965850, hilja.rahn@mail.ee 

OÜ Morten 
Saardevälja, Supsi k, Kõpu v, Viljandimaa 
Tegevusala: küttepuude tootmine 
Kontakt: 

OÜ Nõmmelõoke 
Valma-Allmaja, Vanaveski küla, Kõpu v., Viljandimaa 
Tegevusala: metsamajandust abistavad tegevused 
Kontakt: Anu Pastik 

OÜ O.K. Veod 
Punaküla, Kõpu v., Viljandimaa 
Tegevusala: kaubavedu maanteel 
Kontakt: Olev Kink, 5023259, okveod@okveod.ee  
www.okveod.ee  

OÜ Pasven 
Kurepesa 2, Vanaveski k., Kõpu v., Viljandimaa 
Tegevusala: taimekasvatuse abitegevused 
Kontakt: Madis Pastik, 55641982, 5053471, madis.pastik@gmail.com  

OÜ Raamsaag 
Punaküla, Kõpu v., Viljandimaa 
Tegevusala: kokkupandavate puitehitiste (saunad, suvilad, majad) ja nende elementide tootmine, saematerjali tootmine 
Kontakt: Andres Laur, 5065458, 5060210, mr.mclaur@gmail.com  
www.raamsaag.ee 

OÜ Saare Kassak 
Uia küla, Kõpu vald, Viljandimaa 
Tegevusala: veislaste ja pühvlikasvatus, metsavarumine 
Kontakt: hannes.puu@gmail.com  

OÜ SP Raamatupidamine 
Valma-Allmaja, Vanaveski küla, Kõpu vald, Viljandimaa 
Tegevusala: raamatupidamine, maksualane nõustamine 
Kontakt: 5651113, spraamatupidamine@gmail.com  

OÜ Talmet 
Vanaveski küla, Kõpu vald, Viljandimaa 
Tegevusala: kaubavedu maanteel 
Kontakt: 5053472, lahekaaru@hot.ee  

OÜ Tambov Consulting 
Kihusalo, Punaküla, Kõpu v., Viljandimaa 
Tegevusala: ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine 
Kontakt: Tiit.Soa@mail.ee  

OÜ Trimmerid 
Iia küla, Kõpu vald, Viljandimaa 
Tegevusala: metsavarumine 
Kontakt: Toomas Soolo, 53411393, toomas.soolo@mail.ee  

OÜ Tulevikuvara 
Valma-Tamme, Vanaveski küla, Kõpu v., Viljandimaa 
Tegevusala: äritegevust abistavad tegevused 
Kontakt: Tarmo Männigo, 5053472, tarmo@kiiking.ee  

OÜ Voordskäp Holding 
Iia küla, Kõpu v., Viljandimaa 
Tegevusala: muu teenindus 
Kontakt: Aimar Kuill, 53522666, aimar.kuill@mail.ee 

UÜ Pulli Grupp 
Iia küla, Kõpu vald, Viljandimaa 
Tegevusala: muu reisimisega seotud reserveerimine, sh giidide, piletiagentuuride ja turismiinfopunktide tegevus 
Kontakt: 53522666, aimar.kuill@mail.ee 

Toimetaja: MADIS TÄNAVA